Maar het bleek de waarheid te zijn, er mankeerde nagenoeg niks aan het bejaarde beestje. Een vriendelijk lachende autodokter keek me aan en terstond schaamde ik me voor m'n Grunninger achterdochtige gedachten. De Jetta gaat in principe weer een jaar mee. Niet verkeerd in voor bijna iedereen lastige economische tijden. Een beetje opzichtige reclame voor autobedrijf Visser mag bij deze wel even: ga naar de man die onderhouden en repareren kan! Woonachtig te Beijum en werkzaam in z'n eigen autobedrijf aan de Oosterhamrikkade 6-3.
Nieuwtjes, wetenswaardigheden, columns en ontwikkelingen binnen de groenste wijk van de gemeente Groningen: Beijum!! Problemen om te reageren? Mail uw reacties naar BEIJUMNIEUWS@HOTMAIL.COM. Overname van artikelen en/of foto's door andere media toegestaan alleen met bronvermelding en na overleg met de beheerder. Kopij, tips en nieuwtjes ook graag naar BEIJUMNIEUWS@HOTMAIL.COM Een donatie schenken? IBAN: NL 14 INGB 0002 8314 89
Zit er ook een motor in zo'n Jetta VW? Ik zie vooral een gapend groot gat links onder, en rechts wat slangetjes.
BeantwoordenVerwijderenautobedrijf visser omdat het kan.
BeantwoordenVerwijderenje jetta red het nog wel even... en weet je waarom? Jetta komt uit de tijd dat auto's nog auto's waren en geen halve computers ;)
BeantwoordenVerwijderenveel rijplezier!
en omdat visser hem in onderhoud heeft natuurlijk.
BeantwoordenVerwijderen