

Zou het er weer net zo gek aan toe gaan als vorig jaar?


Het was een zachte avond en nacht. De blogger liep naar het café en zag buiten aan de weinige brommers en fietsers dat het nog niet zo heel erg druk was, iets wat zich binnen bevestigd zag.
Een paar uur tevoren was hij gealarmeerd door een bericht op Facebook:


Iemand reageerde: Kids waren helemaal overstuur... was net te laat buiten gvd.

Tjongejonge, zou het los gaan in Beijum?

Dat schijnt mee te vallen (als het anders is, meld dat dan even), tot nu toe is ondergetekende nog geen wanklank ten gehore gekomen.


Zie boven, links en rechts en beneden.
De blogger breekt zich een beetje het hoofd over het feit dat de gezellige griezels die we op de afbeeldingen zien gewoon over straat naar het Café Biljart konden lopen, terwijl er moord en brand werd geschreeuwd over een paar clowns die schijnbaar ook van zich deden spreken.
Kijk toch eens, foto's, zijn het geen schatjes?
Wat zien ze er allemaal lief, schattig en innemend uit.
Je zou ze toch tegen middernacht op straat willen tegen komen in Beijum?
Zie ook de dames op de benedenste foto.
Om te zoenen.
Het oog wil ook wat....zie de dame rechts....
(nog steeds de onderste foto)
Tegen 01.00 uur keerde de blogger huiswaarts voor een lange nacht (heerlijk!). Hij heeft geen idee of het nog echt is gaan spoken in het café aan de Claremaheerd.
De foto's zijn groter te klikken.
Clowns rond middernacht waar kinderen van schrikken.....De ouders die zich daar druk om maken zouden eerst eens moeten nadenken wat hun kinderen om die tijd nog buiten doen.
BeantwoordenVerwijderen