De eerste herfstbladeren liggen reeds op het voetpad en de rijbaan van de Emingaheerd. De herfst en winter zijn bij uitstek dé jaargetijden waarin het extra prettig is om een overdekt winkelcentrum te hebben, en omdat er toch een boodschap gedaan moest worden ging ondergetekende daar maar even rondneuzen.
Is er nog wat bij voor de serie 'Maandagochtend?' Vast wel. De plofkraak op Winkelplein West? Tja. Hoe bedenk je het als crimineel om tegen half vijf 's nachts met een auto een pinautomaat te willen kapot rammen!
Over schoonheid gesproken, m'n aandacht werd vanochtend getrokken door de aankondigingen achter het raam van de schoonheidssalon in de promenade van het winkelcentrum. Je kunt er je overtollige haren laten verwijderen door een gepatenteerde techniek d.m.v. ipl, staat er te lezen. Zie bovenstaande afbeelding. Voor een simpele Grunninger is zoiets niet te vatten. Je overtollige haren gepatenteerd laten verwijderen door ipl? En dat veilig, effectief, snel en pijnloos op alle delen van het lichaam? Mijn God, wat een krankzinnigheid nou weer. Het wordt ook nog eens gedaan met verkoelende gel?
Bekijk ook de linker afbeelding. Een directe oplossing van cosmetische huidoneffenheden? Wat is er tegen een huidoneffenheid? Die heeft ondergetekende op elke vijf centimeter van z'n grote lijf. Is daar wat mis mee? Mag dat niet? Moet hij z'n okselharen en op andere plekken, die tocht echt overbodig zijn, soms ook gepatenteerd laten verwijderen?
De bladeren beginnen langzamerhand uit de bomen te dwarrelen. De natuur gaat zoals altijd haar gang. Zo ook bij mensen. Jonge mensen worden in de loop der jaren ouder en rimpeliger. Vijftig plus mannen krijgen meestal een buikje. En dames uit deze leeftijdsklasse voldoen om uiteenlopende redenen (zwangerschappen, borstvoeding, etc.) meestal ook niet meer aan het schoonheidsideaal.
Een prettige week toegewenst. Let een beetje op de schoonheid van het leven om u heen. En blijf vooral 's nachts uit de buurt van de pinautomaten in de wijk.
2 opmerkingen:
Ja , ja .
Mooi, mooier , mooist ....
Je hebt helemaal gelijk .
Wat een ongelooflijke armoede .
Overtollig haar...
Daar moet ik lang over nadenken.
Ada
Een reactie posten